Haber

Adana Büyükşehir Belediyesi Bey Mahalle Merkezinin Temelini Attı

Adana Büyükşehir Belediyesi, “Merkezimizde Halka Hizmet Var” mesajıyla Beyefendi Mahalle Merkezi’nin temelini attı. Bey Mahalle Merkezi; 850 metrekare alan üzerinde taziye evi, soğuk hava deposu ve 350 metrekarelik çok amaçlı salonu ile hizmet verecek.

Bey Mahallesi Merkezi’nin temel atma töreni; Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Beyefendi Kaymakamı Şahin Özbingöl, meclis üyeleri, siyasetçiler, konuklar ve yöre halkı katıldı.

Bölgeye verilen hizmetler hakkında bilgi veren Önder Karalar, ilçelerdeki temel sorunların analiz edilmesi için neler yapıldığını da anlattı. Halka hizmet ederken adil davrandıklarını ve ayrımcılık yapmadıklarını belirten Lider Karalar, şunları kaydetti:

“7 oy aldığımız köye, 700 oy aldığımız köye eşit hizmet veriyoruz. Çok zor kuralların olduğu bir dönemin geçmesine rağmen, daha önce yapılmayan hizmetleri halka ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. .Yenilerini halkımız için hayata geçiriyoruz.D-400 üzerine belediyenin yaptığı ilk alt geçidi biz yaptık ve yenilerini yapıyoruz çok değerli altgeçitleri de kısa sürede bitiriyoruz.Satın aldığımız iş makinaları sayesinde, daha az kira ödüyoruz, biriktirdiğimiz parayı da halkımıza daha çok hizmet için kullanıyoruz.3’üncü altgeçitte başladık, birçok yerde su sıkıntısını çözdük, şu ana kadar rekorumuz var”Çok miktarda asfalt döktük ve dönem sonuna kadar daha da artacaktır. Bütün bunları borç almadan yapıyoruz.”

Konuşmaların ardından 850 metrekare alan üzerine 2 katlı, taziye konutu, soğuk hava deposu, mezbaha ve 350 kişilik çok amaçlı salonun bulunduğu Beyefendi Mahalle Merkezi’nin temeli atıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu