Teknoloji

Telefonunuzdan Sizi Başka Bir Dünyaya Kaptıracak En İyi 10 Mobil MMORPG

MMO türü, bilgisayar oyunları tarihinde her zaman büyük bir paya sahip olmuştur. Final Fantasy gibi diziler, yıllar boyunca başarılı bir şekilde oyuncuların ilgisini çekmiştir. Bugün metroda, otobüste, parkta telefonlarımızla gezerken; Taşınabilir oyunların MMORPG türüne girmemesi beklenemezdi. Taşınabilir platformdaki en uygun MMOPRG oyunlarına bir göz atalım.

Kaynak:https://gamerant.com/best-mobile-mmorpgs

10. Sword Arka Online: İntegral Faktör

Sword Arka çevrimiçi: Integral Factor, aynı adlı anime serisinin 2017 taşınabilir oyunu. Yıllar içinde grafik güncellemeleriyle kendini sürekli güncel tutan oyun, mobilde saatler sürebiliyor.

9. Black Desert Mobil

Başarılı bilgisayar MMO oyunu Black Desert Online’ın mobil platform için uyarlaması gibi görünen oyun aslında öyle değil. Platformlar arası karakter aktarımı veya alışveriş gibi çapraz oynama özelliği olmadığında ikisi tamamen farklı oyunlardır.

8. Havva Yankıları

EVE Online’ın bilgisayar sürümünün taşınabilir platform sürümü olan Housing Echoes. Bilgisayar sürümünün sadeleştirilmiş hali olan oyunda cross-play özelliği, madencilik, uzay savaşları olmayan oyun bir tık kadar kolay.

7. Rucoy Çevrimiçi

Listedeki en kolay grafik oyunu Rucoy Online’dır. Diğer MMO’lar gibi karmaşık bir yapıya sahip olmadığı için oynaması kolaydır ve sıkıldığınızda deneyim kazanıp seviye atlayabilirsiniz.

6. IdleOn – Boşta MMO

Birden fazla karakteri aynı anda oynayabileceğiniz, sıradan felaket canavarları yerine daha eğlenceli düşmanları yenebileceğiniz IdleON.

5. Albion Çevrimiçi

Albion Online, diğer taşınabilir MMO’ların aksine çapraz oynama özelliğine sahiptir. Daha uzun ve derin görev yapısı sizi içine çekse de, oyunun en büyük eksisi öğütmek.

4. RuneScape

En eski MMO oyunlarından biri olan RuneScape. Yıllar süren yeniliklerin ardından tamamen çapraz oyun tabanlı olan RuneScape; Eski günleri özleyen oyuncular için taşınabilir bir alternatif.

3. Macera Görevi 3D

Adventure Quest 3D 2008’den beri geliştirilmektedir. Basit grafikleri ve kolay oynanışıyla hala vakit geçirmek isteyen oyuncular için mobil bir MMORPG seçeneği.

2. Eski Okul RuneScape

RuneScape’in eski versiyonunu oynamak isteyenler için 2008 versiyonu hala duruyor, Old School RuneScape. Yenisine göre daha kötü grafiklere ve eski bir oynanışa sahip olsa da bazen biz oyunculara eski günlere dönmek iyi gelebiliyor.

1. Dofus Dokunuşu

Dofus’un uzun süredir piyasada olan taşınabilir platform versiyonu Dofus Touch. Çizgi filmvari grafikleri, benzersiz oynanışı ve rahatlatıcı temasıyla dikkat çeken Dofus Touch, mobilde de başarı elde ediyor.

haber-saricakaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu